Wniosek "Klub Seniora" wybrany do dofinansowania

Ministerstwo rozstrzygnęło konkurs na dofinansowanie w ramach Programu SENIOR +

Wniosek na „Utworzenie i wyposażenie ‘Klubu Seniora’ w miejscowości Kocmyrzów, Gmina Kocmyrzów-Luborzyca” znalazł się na liście wniosków do dofinansowania.

Z przyjemnością możemy Państwa poinformować, iż złożona przez Gminę Kocmyrzów-Luborzyca oferta o dofinansowanie zadania realizowanego w ramach otwartego Konkursu ofert – Program Wieloletni „SENIOR+” na lata 2015-2020, edycja w 2019 r. finansowanego przez Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej,pn. „Utworzenie i wyposażenie ‘Klubu Seniora’ w miejscowości Kocmyrzów, Gmina Kocmyrzów-Luborzyca” została zakwalifikowana do dofinansowania.

Nasz projekt znalazł się wśród 19 z województwa małopolskiego, a 243 wszystkich pozytywnie ocenionych ofert dotyczących uruchomienia nowych domów i klubów dla seniorów.

Dzięki środkom z programu „Senior+” utworzony zostanie w miejscowości Kocmyrzów „Klub Seniora”, w którym osoby starsze znajdą dedykowaną dla siebie ofertę zajęć.

Szacowana wartość zadania: 72 563,85 zł., w tym wnioskowana kwota pomocy z budżetu państwa: 58 051,05 zł.

2020-01-07