Wręczenie promes dla Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych OSP

Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym nastąpiło uroczyste wręczenie promes finansowych dla Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu Krakowa, Powiatu Krakowskiego oraz Powiatu Miechowskiego, w tym także dla drużyn działających na terenie naszej gminy.

Promesy finansowe przekazane przez MSWiA i KG PSP na zakup wyposażenia i sprzętu dla Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych działających przy jednostkach Ochotniczych Straży Pożarnych wręczyli m.in. Wicemarszałek Sejmu RP Ryszard Terlecki, Wojewoda Małopolski p. Łukasz Kmita, Małopolski Komendant Wojewódzki PSP nadbryg. Piotr Filipek, Komendant Miejski PSP w Krakowie st.bryg. Paweł Knapik, Komendant Powiatowy PSP w Miechowie mł.bryg. Michał Majda.

2022-11-02