Wsparcie dla naszych organizacji pozarządowych

Nabór do programu Działaj Lokalnie zakończony. W tegorocznej edycji Programu Działaj Lokalnie dofinansowanie na realizację swoich projektów z Gminy Kocmyrzów-Luborzyca otrzyma:

Stowarzyszenie "Gmina Aktywna+", na realizację projektu pt. „Taniec bez granic” na kwotę 5500 zł.

Stowarzyszenie "Maciejowice – Nowa Perspektywa", na realizację projektu pt. „Barwy wolności malowane akwarelą” na kwotę 5500 zł.

Stowarzyszenie Kreatywnych Seniorów "Jesienny Liść" w Luborzycy, na realizację projektu pt. „Seniorze zadbaj o siebie” na kwotę 5500 zł.

W sumie dofinansowanie otrzymało 10 organizacji działających na terenie gmin: Igołomia-Wawrzeńczyce, Kocmyrzów-Luborzyca, Michałowice, Wielka Wieś, Zielonki na łączną pulę 55 000 zł

2022-06-23