Wsparcie finansowe dla Grup Poszukiwawczo-Ratowniczych OSP

8 lutego 2021 r. w remizie OSP Goszcza, z zachowaniem wszelkich obowiązujących obostrzeń związanych z panującą pandemią COVID-19, odbyło się spotkanie poświęcone udzieleniu wsparcia finansowego ze środków budżetu Województwa Małopolskiego dla Grup Poszukiwawczo - Ratowniczych OSP, działających na terenie Małopolski.

Przypomnijmy, że obecnie działają cztery takie grupy. Są to: GPR OSP Goszcza, GPR OSP Kęty, GPR OSP Nowy Sącz oraz nowo powstała GPR OSP Myślenice.

W spotkaniu tym uczestniczyli: Wicemarszałek Województwa Małopolskiego Łukasz Smółka, Prezes Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP Gminy Kocmyrzów-Luborzyca Marek Jamborski, Komendant Gminny OSP Andrzej Szwajca, Prezes OSP Goszcza Henryk Dutkiewicz, Radny Gminy Kocmyrzów-Luborzyca Radosław Zębala, Naczelnik OSP Goszcza Łukasz Dutkiewicz, Kierownik GPR OSP Goszcza Marcin Zębala oraz przedstawiciele wspomnianych już GPR z Kęt, Nowego Sącza i Myślenic.

2021-02-08