Wsparcie usług opiekuńczych i interwencji kryzysowej

Gmina Kocmyrzów-Luborzyca przystąpiła jako Partner do realizowanego przez Województwo Małopolskie projektu dotyczącego wsparcia usług opiekuńczych oraz interwencji kryzysowej.

W dniu 05.02.2020 r. w Małopolskim Centrum Przedsiębiorczości odbyło się uroczyste przekazanie listów intencyjnych dotyczących realizacji projektów skierowanych do osób niesamodzielnych.
W wydarzeniu wzięli udział: Wicemarszałek Województwa Małopolskiego Łukasz Smółka, Marta Malec-Lech z Zarządu Województwa Małopolskiego oraz Dyrektor Małopolskiego Centrum Przedsiębiorczości Rafał Solecki.

Środki finansowe przekazano w ramach Podziałania 9.2.2 Usługi opiekuńcze oraz interwencja kryzysowa – ZIT oraz Poddziałania 9.2.3 Usługi opiekuńcze oraz interwencja kryzysowa – SPR RPO WM 2014-2020 z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

Wartość dofinansowania wybranych 35 projektów wynosi 78,4 mln zł.

Szczegółowe informacje: Artykuł: "Małopolska myśli o osobach niesamodzielnych"

Zdjęcie: Biuro Prasowe UMWM

2020-02-06