Wywóz odpadów w okresie świątecznym

Informacja dla mieszkańców miejscowości: Kocmyrzów, Wiktorowice, Prusy, Goszcza, Sadowie, Krzysztoforzyce i Zastów w sprawie wywozu odpadów w okresie świątecznym:

Wywóz odpadów - Kocmyrzów i Wiktorowice:
Przypominamy mieszkańcom wsi Kocmyrzów i Wiktorowice, iż w grudniu 2020 r., zgodnie z harmonogramem, drugi termin wywozu odpadów zmieszanych oraz odpadów segregowanych, przypada na dzień 29.12.2020 r. (wtorek).
Powodem tego przesunięcia jest fakt, iż dzień 25.12.2020 r., jest dniem wolnym od pracy.

Wywóz odpadów - Prusy, Goszcza i Sadowie:
Przypominamy mieszkańcom wsi Prusy, Goszcza i Sadowie, iż zgodnie z harmonogramem, pierwszy termin wywozu odpadów zmieszanych oraz odpadów biodegradowalnych, przypada na dzień 31.12.2020 r. (czwartek).
Powodem tego przesunięcia jest fakt, iż dzień 01.01.2021 r., jest dniem wolnym od pracy.

Wywóz odpadów - Krzysztoforzyce i Zastów:
Przypominamy mieszkańcom wsi Krzysztoforzyce i Zastów, iż zgodnie z harmonogramem, pierwszy termin wywozu odpadów zmieszanych oraz odpadów biodegradowalnych, przypada na dzień 02.01.2021 r. (sobota).
Powodem tego przesunięcia jest fakt, iż dzień 06.01.2021 r., jest dniem wolnym od pracy.

2020-12-18