Wywóz odpadów wielkogabarytowych październik/listopad 2019

Przypominamy o wywozie odpadów wielkogabarytowych w miesiącach październik i listopad 2019 r.

W trakcie ww. akcji odbierane będą wyłącznie odpady wielkogabarytowe tj. stare meble (szafy, fotele, krzesła, stoły), zużyte dywany, a także zużyty kompletny sprzęt AGD i RTV (radia, telewizory, komputery, żelazka), ramy okienne bez szyb, wanny, piecyki gazowe, zużyte opony od samochodów osobowych.

Nie będą odbierane: odpady poremontowe (gruz, pokrycia dachowe), oleje, farby, akumulatory, styropian wyroby ceramiczne (umywalki, urządzenia sanitarne).

Zwracamy się z prośbą, aby w godzinach porannych tj. do godziny 6:30 w podanych niżej terminach Mieszkańcy Gminy Kocmyrzów-Luborzyca, wystawili ww. przedmioty przed posesje w miejscu dostępnym dla samochodu specjalistycznego.

2019-10-02