Zaproszenie na pokaz ekologicznych źródeł ciepła

Wychodząc naprzeciw ogromnemu zainteresowaniu mieszkańców naszej gminy alternatywnymi i ekologicznymi źródłami ciepła do ogrzewania budynków, zapraszamy na wystawę i promocję kotłów i nowoczesnych systemów grzewczych oraz instalacji OZE, która odbędzie się 17 września w godzinach 8:00-12:00 na parkingu przy Centrum Kultury i Promocji w Kocmyrzowie i Luborzycy, ul. Chlebowa 2, Baranówka.

Swoje produkty zaprezentują producenci i instalatorzy firm:
-HKS Lazar,
-ZMK SAS sp. z o.o.,
Solarx fotowoltaika
-Nova Service Sp. z o.o.

Mieszkańcy odwiedzający stoisko pokazowe będą mieli okazje zapytać doradców o techniczne aspekty działania prezentowanych urządzeń.

W wydarzeniu będą uczestniczyli Ekodoradcy zatrudnieni w Urzędzie Gminy, którzy udzielą informacji na temat dofinansowania z programu „Czyste Powietrze”. W ramach pokazu, będzie również możliwość złożenia deklaracji do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków (CEEB) dla tych, którzy nie zrobili tego do 30 czerwca.

2022-09-07