Koncepcja zagospodarowania centrum Gminy Kocmyrzów-Luborzyca

Szanowni Mieszkańcy,

Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom dotyczącym zagospodarowania Centrum Gminy Kocmyrzów-Luborzyca w taki sposób aby było ono wizytówką gminy, z zielonymi terenami, miejscem atrakcyjnym dla rodzin z dziećmi i osób w każdym wieku, oraz z centrum targowym dla miejscowych wystawców i producentów, prezentujemy koncepcję zagospodarowania terenów w centrum gminy, uwzględniając obecną zabudowę i możliwości przestrzenne.

Na sesji w dniu 24.04.2023r. koncepcja ta została zaprezentowana szczegółowo Radzie Gminy, Sołtysom i wszystkim obecnym. Zachęcamy również Państwa do zaznajomienia się z nią oraz o wyrażenie swojej opinii mailowo na adres publikacje@kocmyrzow-luborzyca.ug.gov.pl .

Ponadto informujemy, że po ustaleniu ostatecznej koncepcji, przystąpimy do projektowania centrum, a kolejno wykonawstwa oraz realizacji poszczególnych zadań mając na względzie  pozostałe potrzeby gminy.

Na zaplanowane działania będziemy starać się pozyskać środki finansowe z zewnątrz.

Raz jeszcze zachęcamy do wyrażenia opinii i uwag na temat koncepcji zagospodarowania centrum i  przesłania na adres mailowy w/w.

Działka na wprost dawnego budynku WDT ( skrzyżowanie ulic Spółdzielców i Gościnnej)

Działka na której znajduje się budynek w którym mieści się Centrum Rehabilitacji oraz siedziba Centrum Zarządzania Edukacją

Działka park&ride na wprost wejścia do Apteki w Ośrodku Zdrowia

Rzut działki na której planowany jest plac targowy, na wprost składu budowlanego.

Działka na której planowany jest plac targowy, na wprost składu budowlanego.

Działka na której planowany jest plac targowy, na wprost składu budowlanego ( tutaj zaplecze gastronomiczne).

Działka na wprost istniejącego PSZOK, na której planowane stworzenie parku.

Widok na planowany plac targowy, w oddali ośrodek zdrowia.

Działka na wprost dawnego WDT.

Ulica wewnętrzna, tj. Spółdzielców gdzie planowane są miejsca dla małej gastronomi przy parku.

Teren przy Urzędzie Gminy (parking urzędu).

2023-04-25