Utworzenie i wyposażenie Klubu Seniora

„Utworzenie i wyposażenie ‘Klubu Seniora’ w miejscowości Kocmyrzów,
Gmina Kocmyrzów-Luborzyca”

Trwają prace modernizacyjne pomieszczeń w budynku komunalnym pełniącym funkcję biblioteki wraz ze świetlicą wiejską w Kocmyrzowie, celem przystosowania ich i zapewnienia właściwych standardów dla utworzenia Klubu Seniora w Gminie Kocmyrzów-Luborzyca. W dalszej kolejności adaptowane pomieszczenia zostaną wyposażone w niezbędny sprzęt  i urządzenia.

Klub Seniora, będzie miejscem, gdzie osoby w wieku 60+ będą mogły spędzać wolny czas i rozwijać swoje pasje, a w efekcie nadal być aktywnymi członkami społeczności lokalnej.

Zadanie jest realizowane w ramach Modułu I Programu Wieloletniego „SENIOR+” na lata 2015-2020, edycja w 2019 r. finansowanego przez Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Przyznana kwota pomocy z budżetu państwa: 58 051,05 zł.

2019-09-17